ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΚΕΝΤΡΙΚΟ E-MAIL ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΔΗΜΟΥ:
messolonghi@1426.syzefxis.gov.gr
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΑΡΧΟΥ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΑΡΧΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

2631360900
2631360901
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΑΡΧΟΥ
ΦΑΞ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ
2631363444
ΣΤΕΛΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ
2631360903
email: mesolenimerosi@gmail.com
ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΕΝΙΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
2631360907
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ 2631363447
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
2631363445
(τηλ. και Φαξ)
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2631363446
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΝΟΜΙΚΟΣ
2631363446
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ, ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΔΟΥΡΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2631360985
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΔΙΑΜΑΝΤΑΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ
2631363330
ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ
2631363332
ΤΜΗΜΑ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΚΤΙΡΙΑΚΩΝ ΕΡΓΩΝ
ΚΟΝΤΟΒΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2631363310
ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2631363334
ΚΟΥΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2631363333
ΤΜΗΜΑ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΓΓΕΙΟΒΕΛΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ
ΒΑΣΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
2631363336
ΒΑΣΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2631363308
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2631363325
ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ
2631363335
ΒΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2631363324
ΛΥΤΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2631363320
ΜΟΣΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2631363333
ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
2631363309
ΤΡΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
2631363300
ΚΟΚΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2631363323
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2631363326
ΝΤΖΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2631363327
ΠΑΛΛΑΔΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2631363328
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2631363329
ΦΑΞ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ 2631028896
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΦΑΞ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ 2631025041
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
2631360986
ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ
ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ
2631360993
ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ
2631360913
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΓΚΟΡΟΥ ΑΡΕΤΗ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝH ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ
2631360985
ΤΜΗΜΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΜΕΡΙΜΝΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
2631363331
ΤΜΗΜΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ
ΓΚΙΑΦΗ ΜΑΡΙΑ – ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ 2631360988
ΤΣΙΚΝΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 2631360910
ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ, ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
2631360980
ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟ
ΚΩΦ ΑΜΑΛΙA
2631360966
ΥΦΑΝΤΗ ΖΩΗ 2631360979
ΕΚΔΟΣΗ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΩΝ 2631360978
ΦΑΞ ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΟΥ 2631360969
Δ/ΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΤΣΕΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
2631360984
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ & ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ (ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ)
ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΩ 2631360991
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2631360912
ΤΜΗΜΑ ΕΣΟΔΩΝ & ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ
ΚΑΚΔΗ ΣΟΦΙΑ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
2631360964
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ηλεκτροδοτήσεις, ΤΑΠ, κοιμητήρια) 2631360992
ΚΟΣΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ηλεκτροδοτήσεις, ΤΑΠ, κοιμητήρια) 2631360995
TMHMA TAMEIOY
ΒΑΣΚΑΝΤΗΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ – ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ 2631360965
ΧΟΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ
2631360974
ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (εισπράκτορας) 2631360968
ΝΤΡΕΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (εισπράκτορας) 2631360967
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ & ΑΠΟΘΗΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΛΛΗ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
2631360983
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2631360987
ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΤΜΗΜΑ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ
2631363452
ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ
2631363454
ΔΡΟΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΜΗΜΑ ΕΚΔΟΣΗΣ ΑΔΕΙΩΝ
2631360929
ΚΟΥΦΟΣ ΝΙΚΟΣ 2631360929
ΦΑΞ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 2631051725
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ
ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ
2631363452
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 2631022180
ΦΑΞ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ 2631022180
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ 2631022129
ΦΑΞ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥ 2631028848
ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΟΕΔΡΟΥ 2631050109
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ, ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΠΡΑΣΙΝΟΥ
ΜΕΛΑΧΡΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ
ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ
2631024730
ΚΙΡΚΙΝΕΖΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ
2631023264
TMHMA ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ, ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ & ΠΡΑΣΙΝΟY
ΒΙΛΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 2631023264
ΦΑΞ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ 2631023947
ΤΜΗΜΑ ΑΠΟΚΟΜΙΔΗΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ & ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ(ΕΡΓΟΤΑΞΙΟ – ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ)
ΤΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ
2631024730
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2631024730
ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
ΚΑΛΤΣΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ 2631363426
ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
ΖΑΙΜΗ ΜΑΡΙΑ 2631025107
ΦΑΞ Β/ΘΜΙΑΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ 2631025107
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΙΝΑΚΟΘΗΚΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΙΝΑΚΟΘΗΚΗ 2631022134
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΩΔΕΙΟ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΩΔΕΙΟ 2631027268
ΒΑΛΒΕΙΟΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ
ΒΑΛΒΕΙΟΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ 2631056903
ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ
2631363452
ΖΑΪΜΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
2631363432
ΣΤΑΘΕΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
2631363400
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2631363430
ΜΑΝΘΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2631363434
ΔΕΡΒΙΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2631363435
ΚΑΛΤΣΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ
ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
2631363426
ΦΑΞ ΠΡΟΝΟΪΑΣ 2631363457
ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΡΟΜΑ
ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΕΝΤΡΟΥ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΡΟΜΑ 2631363417
ΦΑΞ ΚΕΝΤΡΟΥ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΡΟΜΑ 2631363457
ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ
ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ 2631023192
ΦΑΞ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ 2631023192
ΚΑΠΗ
ΚΟΛΩΝΙΑΣ-ΧΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ
2631024660
ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΙΑΤΡΟΣ
2631024660
ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2631025561
ΦΑΞ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ 2631022180
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΕΠ
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ
2631363452
ΛΥΜΠΕΡΙΟΣ ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ
2631362306
ΜΠΑΡΜΠΕΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΩΝ
2631362307
ΑΥΔΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗΣ
2631362305
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2632362302
ΠΟΛΥΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2631362300
ΤΣΟΥΜΠΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2631362301
ΜΑΧΑΙΡΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2631362304
ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2631362305
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2631362305
ΦΑΞ ΚΕΠ 123 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2631051582
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΥ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 2632360232
ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
2632360205
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΓΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
2632360207
ΜΠΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
ΚΕΠ
2632360215
ΜΠΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΕΠ
2632360214
ΚΕΠ 2632360213
ΦΑΞ ΚΕΠ 0800 ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 2632360208
ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 2632360222
ΑΠΕΡΓΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Δ.Ε.Υ.Α.Μ
2632360219
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΑΛΕΤΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ
2632360014
ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ-ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 2632360013
ΦΑΞ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 2632092351
ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Κ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2632360012
ΒΛΑΧΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
2632360034 - 2632360035
ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΕΠ
2632360019
ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΕΠ
2632360021
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΕΠ
2632360024
ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΕΠ
2632360018
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΤΑΜΟΥΛΑ
ΚΕΠ
2632360018
ΦΑΞ ΚΕΠ 0485 ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2632055171
ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2632360038
ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2632360037
ΦΡΑΓΚΑΝΑΣΤΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
2632360013
ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ
Σταμνά 2632051366
Χρυσοβέργι 2632081311
Κατοχή 2632091365
Γουριά 2632031209
Λεσίνι 2632031279
Μάστρου 2632091781
Πεντάλοφος 2632031363
Αγ. Γεώργιος 2631039341
Ευηνοχώρι 2631039204
Άγιος Θωμάς 2631023170
Ελληνικά 2631025903
Άγιος Ηλίας 2632051314
Μούσουρα 2631025995
Ρέτσινα 2631029205
ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ –ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ ΤΑΜΕΙΟΥ 2631022714
ΦΑΞ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ ΤΑΜΕΙΟΥ 2631025041